SKU: AX15EAAR
Lititz, PA
M-F 6:30am-8:30pm; Sat 6:30am-4:00pm
location-pin All Locations caret-down
Lititz Your Store 10 in stock
Features chevron-down chevron-up
Specifications chevron-down chevron-up
Brand SENCO
UPC 741474153150
Store Location (Lititz, PA) Aisle 28, Section M3
Package Length (in) 0.70"
Package Width (in) 1.50"
Package Height (in) 5.70"