Features
Specifications
1/2 X 2-1/2 RED BRASS NIPPLE
| Brand | Midland Industries |
|---|---|
| UPC | 719852922629 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section H4 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | 40063 |
| Material | Brass |
| Shape | Nipple |
| Boxcase | 25/300 |
| Size | 1/2" x 2-1/2" |
| Weight | 0.16 lbs |