Features
Specifications
1/2 X 4 RED BRASS NIPPLE
- 1/2" - 14
| Brand | Midland Industries |
|---|---|
| UPC | 642557103003 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section H4 |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | 40066 |
| Material | Brass |
| Shape | Nipple |
| Boxcase | 25/200 |
| Size | 1/2" x 4" |
| Weight | 0.27 lbs |