Features
Specifications
1/4 X 4 RED BRASS NIPPLE
- 1/4"-18
| Brand | Midland Industries |
|---|---|
| UPC | 642557100514 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section H4 |
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 40026 |
| Material | Brass |
| Shape | Nipple |
| Boxcase | 25/400 |
| Size | 1/4" x 4" |
| Weight | 0.14 lbs |