Features
Specifications
1/8 X 4 RED BRASS NIPPLE
| Brand | Midland Industries |
|---|---|
| UPC | 642557100101 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section H4 |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 0.60" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 40007 |
| Material | Brass |
| Shape | Nipple |
| Weight | 0.08 lbs |