Features
Specifications
3/8 X 1-1/2 RED BRASS NIPPLE
- 3/8"-18
| Brand | Midland Industries |
|---|---|
| UPC | 642557100897 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section H4 |
| Package Length (in) | 1.40" |
| Package Width (in) | 0.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 40041 |
| Material | Brass |
| Shape | Nipple |
| Boxcase | 25/400 |
| Size | 3/8" x 1-1/2" |
| Weight | 0.06 lbs |