Features
Specifications
1/8 X 2 RED BRASS NIPPLE
| Brand | Midland Industries |
|---|---|
| UPC | 642557100064 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section H4 |
| Package Length (in) | 1.80" |
| Package Width (in) | 0.60" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 40003 |
| Material | Brass |
| Shape | Nipple |
| Weight | 0.04 lbs |