Features
Specifications
1/4 X 1-1/2 RED BRASS NIPPLE
- 1/4"-18
| Brand | Midland Industries |
|---|---|
| UPC | 719852922230 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section H4 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 40021 |
| Material | Brass |
| Shape | Nipple |
| Boxcase | 25/400 |
| Size | 1/4" x 1-1/2" |
| Weight | 0.05 lbs |