SKU: N12XCLBR
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.99
- Buy 10 for $5.39 each and save 10%
- Buy 25 for $4.79 each and save 20%
Features
Specifications
1/2 X CLOSE RED BRASS NIPPLE
- 1/2" - 14
| Brand | Midland Industries |
|---|---|
| UPC | 719852939320 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section H4 |
| Package Length (in) | 1.40" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 40060 |
| Material | Brass |
| Shape | Nipple |
| Boxcase | 25/400 |
| Size | Close ( 1-1/8" ) |
| Weight | 0.06 lbs |