Angel Soft
79397 Toilet Tissue, 2-Ply, Paper, 12/PK
SKU: 79397
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$15.99
Features
Specifications
Angel Soft Toilet Tissue, Roll Type: Mega, Paper, Sheets per Roll: 320, 2 Plies
| Brand | Angel Soft |
|---|---|
| UPC | 030400793974 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 35, Section H4 |
| Package Length (in) | 20.63" |
| Package Width (in) | 15.25" |
| Package Height (in) | 15.63" |
| Material | Paper |
| Number of Plies | 2 |
| Roll Type | Mega |
| Sheets per Roll | 320 |