Angel Soft
2 Ply Toilet Paper (8pk)
SKU: 79534
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$11.99
Features
Specifications
Whether it's the mega or super mega rolls you need, you'll never have to choose between softness or strength. You can count on every 2 ply roll to deliver a harmonious blend of both at a price that's just right.
| Brand | Angel Soft |
|---|---|
| UPC | 030400794988 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 35, Section H4 |
| Package Length (in) | 5.13" |
| Package Width (in) | 10.00" |
| Package Height (in) | 15.20" |
| Material | Paper |
| Number of Plies | 2 |
| Number of Rolls | 8 |