PSC
Anodized Aluminum 1/4 in 4.2 ft Solid Aluminum Angle
SKU: A114X14AX4
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$32.99
Features
Specifications
Solid Aluminum Angle, Anodized Aluminum, 1/4 in Thickness, 4.2 ft Overall Length, 1/4 in W
| Brand | PSC |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section Z2 |
| Package Length (in) | 48.00" |
| Package Width (in) | 1.25" |
| Package Height (in) | 1.25" |
| Manufacturer Part Number | Cut to 6 pcs |
| Material | Anodized Aluminum |
| Thickness | 1/4 in |
| Overall Length | 4.2 ft |
| Dimensions | 1/4 in W |