DL
8 in Goldenrod® 700 Series Oilers Angle Spout
SKU: G301162
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.79
Features
Specifications
Angle Spout, 8 in, Goldenrod® 700 Series Oilers
- Replacement spout for Goldenrod® 700-series oilers
- Standard replacement for industrial pump oiler models 720 and 730
- Optional replacement for all other 700-series industrial pump oil can models
- 8 in angle spout with oil cup cap lifter spout tip
| Brand | DL |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section M1 |
| Package Length (in) | 0.20" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 3.20" |
| Manufacturer Part Number | 56330 |
| Size | 8 in |
| For Use with | Goldenrod® 700 Series Oilers |