Features
Specifications
Anti Freeze Tester, Small
- Floating balls show degree of protection or coolant boiling point
- Accurate readings with hot or cold solutions
| Brand | Deka |
|---|---|
| UPC | 083996002333 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section M3 |
| Package Length (in) | 1.60" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | 00233 |
| Battery Size | Small |