Features
Specifications
Pex Pipe 1/2" 50' roll White
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section I4 |
|---|---|
| Package Length (in) | 26.00" |
| Package Width (in) | 25.50" |
| Package Height (in) | 3.00" |
| Type | PEX Pipe |
| Size | 1/2" |
| Length | 50 ft |
| Color | White |