Apollo
APXC3425JR Coupling, 3/4 in, Barb, Brass, 200 psi Pressure
SKU: C34XPK25
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$42.99
Features
Specifications
Apollo Coupling, Nominal Size: 3/4 in, Barb Connection, 200 psi, Brass
| Brand | Apollo |
|---|---|
| UPC | 697285034884 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section I2 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 3.80" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | APXC3425JR |
| Connection Type | Barb |
| Material | Brass |
| Nominal Size | 3/4 in |
| Pressure Rating | 200 psi |