Features
Specifications
Wiring Harness, Switch End, Series: CropCare, For Use With: 25 gal Liquid Applicator
| Brand | CropCare |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section X2 |
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 8.00" |
| Package Height (in) | 4.00" |
| Manufacturer Part Number | F1511 |
| Type | Switch End |
| Series | CropCare |
| Suitable For Use With | 25 gal Liquid Applicator |