Features
Specifications
Annovi Reverberi crankcase oil part number AR64516C for triplex plunger pump series XT, XM, RK, RG, RW, RGX, SHP, XW, XWP, SXW, RC, RR in case pack with 12 X 16 oz bottle.
| Brand | AR |
|---|---|
| UPC | 851243645165 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section S4 |
| Package Length (in) | 7.20" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | AR64516C |
| Container Size | 16 oz |
| Container Type | Bottle |