Features
Specifications
Gymatic Bolt On Unloader, 2 in Nominal, 2600 psi, 1/2 x 3/8 in Inlet to Outlet Length
| Brand | AR |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section T6 |
| Package Length (in) | 6.00" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | AR21039 |
| Nominal Size | 2 in |
| Pressure Rating | 2600 psi |
| Inlet to Outlet Length | 1/2 x 3/8 in |