Features
Specifications
Gymatic Bolt On Unloader, 3650 psi, 1/2 x 3/8 in Inlet to Outlet Length
| Brand | AR |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section T6 |
| Package Length (in) | 7.40" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Manufacturer Part Number | AR20400 |
| Pressure Rating | 3650 psi |
| Inlet to Outlet Length | 1/2 x 3/8 in |