Salvarani
3 Section Specification ARAG® 3-Way Inox Valves Manifold Bolt Kit
SKU: 463900930
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$109.99
Features
Specifications
Manifold Bolt Kit, 3 Section Specification, For Use With: ARAG® 3-Way Inox Valves
| Brand | Salvarani |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section T1 |
| Package Length (in) | 8.40" |
| Package Width (in) | 7.00" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | 463900.930 |
| Specification | 3 Section |
| Suitable For Use With | ARAG® 3-Way Inox Valves |