Features
Specifications
Tube 410/350-6 90dg Bent Valve
| Brand | Martin Wheel Company |
|---|---|
| UPC | 098663027274 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 32, Section S4 |
| Package Length (in) | 9.20" |
| Package Width (in) | 6.60" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Manufacturer Part Number | T356 |
| Type | Tire Tube |
| Size | 410/350x6 |