PBZ
CropCare 3 in Bar Holder Closed
SKU: SP24
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$19.99
Features
Specifications
Bar Holder Closed, Series: CropCare, 3 in Width
| Brand | PBZ |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section S2 |
| Package Length (in) | 5.80" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | SP24 |
| Series | CropCare |
| Width | 3 in |