Barefoot
Barefoot Wood Pellets 40LB
SKU: WP40B
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.79
- Buy 50 for $7.47 each and save 15%
Features
Specifications
Barefoot Wood Pellets 40LB
| Brand | Barefoot |
|---|---|
| UPC | 812210002947 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 18.00" |
| Package Height (in) | 27.00" |
| Manufacturer Part Number | WP40B |
| Type | Wood Pellets |
| Style | Pellet |
| Package_qty | 40 lb |