Baron Manufacturing
4-9/16 in 198 lb Polished Quick Snap
SKU: 251B34L
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.29
Features
Specifications
Quick Snap, 4-9/16 in Overall Length, 198 lb Load Capacity, Polished, 1/2 in Snap Opening, Solid Bronze
| Brand | Baron Manufacturing |
|---|---|
| UPC | 042453012377 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section I1 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 0.60" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | 251BT-3 |
| Overall Length | 4-9/16 in |
| Load Capacity | 198 lb |
| Finish | Polished |
| Snap Opening | 1/2 in |
| Material | Solid Bronze |