Baron Manufacturing
2 in ID Steel Polished Brass Round Ring
SKU: 7B064
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.79
Features
Specifications
Round Ring, 2 in ID, Steel, Polished Brass
| Brand | Baron Manufacturing |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 14, Section I2 |
| Package Length (in) | 0.25" |
| Package Width (in) | 2.50" |
| Package Height (in) | 2.50" |
| Manufacturer Part Number | 7B-2 |
| Size | 2 in ID |
| Material | Steel |
| Finish | Polished Brass |