EAST PENN
10 in 4 AWG Black Auxiliary Lead Battery Cable
SKU: B00784
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.29
Features
Specifications
Battery Cable, Auxiliary Lead, 10 in Length, 4 AWG Wire, Black Sheath
| Brand | EAST PENN |
|---|---|
| UPC | 083996007840 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 14, Section N4 |
| Package Length (in) | 1.50" |
| Package Width (in) | 3.50" |
| Package Height (in) | 9.50" |
| Manufacturer Part Number | 00784 |
| Type | Auxiliary Lead |
| Length | 10 in |
| Wire Size | 4 AWG |
| Sheath Color | Black |