EAST PENN
-4Ga. Battery Cable (Black) 12 in.
SKU: B04154
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.49
Features
Specifications
Battery Cable 12"-4Ga.Black
- Top Quality Battery Cable
- Top Post Configuration
- Fits Up To 3/8" Stud
| Brand | EAST PENN |
|---|---|
| UPC | 083996041547 |
| Package Length (in) | 13.80" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 04154 |
| Type | Battery Cable |
| Size | 4 Gauge |
| Length | 12" |
| Color | Black |