Features
Specifications
Battery Cable 12"-4Ga.Red
- Top quality battery cable
- Top post configuration
- Fits up to 3/8" stud
| UPC | 083996041394 |
|---|---|
| Package Length (in) | 11.80" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Type | Battery Cable |
| Size | 4 Gauge |
| Length | 12" |
| Color | Red |