Features
Specifications
2 gauge black 20" battery cable
- Top quality battery cable
- Top post configuration
- Fits up to 3/8" stud
| UPC | 083996042162 |
|---|---|
| Package Length (in) | 20.60" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Type | Battery Cable |
| Size | 2 Gauge |
| Length | 20" |
| Color | Black |