Features
Specifications
4 gauge black 20" battery cable
- Top quality battery cable
- Top post configuration
- Fits up to 3/8" stud
| UPC | 083996041561 |
|---|---|
| Package Length (in) | 16.80" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Type | Battery Cable |
| Size | 4 Gauge |
| Length | 20" |
| Color | Black |