EAST PENN
-4Ga. Battery Cable (Red) 25 in.
SKU: B04142
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$11.49
Features
Specifications
Battery Cable 25"-4Ga.Red
- Top Quality Battery Cable
- Top Post Configuration
- Fits Up To 3/8" Stud
| Brand | EAST PENN |
|---|---|
| UPC | 083996041424 |
| Package Length (in) | 15.20" |
| Package Width (in) | 7.20" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 04142 |
| Type | Battery Cable |
| Size | 4 Gauge |
| Length | 25" |
| Color | Red |