Features
Specifications
2 gauge black 32" battery cable
- Top quality battery cable
- Top post configuration
- Fits up to 3/8" stud
| UPC | 083996042193 |
|---|---|
| Package Length (in) | 10.80" |
| Package Width (in) | 9.00" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Type | Battery Cable |
| Size | 2 Gauge |
| Length | 32" |
| Color | Black |