Features
Specifications
2 Gauge Red 43" Battery Cable
- Top quality battery cable
- Top post configuration
- Fits up to 3/8" stud
| UPC | 083996042087 |
|---|---|
| Package Length (in) | 13.80" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Type | Battery Cable |
| Size | 2 Gauge |
| Length | 43" |
| Color | Red |