EAST PENN
43 in 2 AWG Red Battery Cable with Auxiliary Leads
SKU: B00176
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$24.99
Features
Specifications
Battery Cable with Auxiliary Leads, 43 in Length, 2 AWG Wire, Red Sheath
| Brand | EAST PENN |
|---|---|
| UPC | 083996001763 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 14, Section N4 |
| Package Length (in) | 3.50" |
| Package Width (in) | 3.50" |
| Package Height (in) | 9.50" |
| Manufacturer Part Number | 00176 |
| Length | 43 in |
| Wire Size | 2 AWG |
| Sheath Color | Red |