EAST PENN
Acid-Resistant Vinyl Heavy Duty Battery Carrier
SKU: B00194
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.99
Features
Specifications
Battery Carrier, Heavy Duty, Acid-Resistant Vinyl
| Brand | EAST PENN |
|---|---|
| UPC | 083996001947 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 14, Section N4 |
| Package Length (in) | 8.40" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | 00194 |
| Type | Heavy Duty |
| Material | Acid-Resistant Vinyl |