EAST PENN
Heavy Duty Battery Carrier
SKU: B00197
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$19.99
Features
Specifications
Battery Carrier, Heavy Duty
| Brand | EAST PENN |
|---|---|
| UPC | 083996001978 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 14, Section N4 |
| Package Length (in) | 2.80" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | 00197 |
| Type | Heavy Duty |