EAST PENN
6 oz Battery Filler
SKU: B00257
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.49
Features
Specifications
Battery Filler, 6 oz Maximum Jaw Capacity
| Brand | EAST PENN |
|---|---|
| UPC | 083996002579 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 14, Section N4 |
| Package Length (in) | 7.60" |
| Package Width (in) | 3.80" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | 00257 |
| Maximum Jaw Capacity | 6 oz |