Bayco
Adjustable Orange Cord Storage Strap
SKU: 701037
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.89
Features
Specifications
Adjustable, flexible strap for carrying and storing extension cord, rope, garden hose, Christmas lights, and more. Comfortable handle, hangs neatly for storage, holds up to 100-feet of 14/3 cord.
| Brand | Bayco |
|---|---|
| UPC | 017398345712 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section C1 |
| Package Length (in) | 14.40" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Capacity | 100 Ft. |
| Cable Size | 14/3 |
| Color | Orange |