Features
Specifications
14 1/2" Trailing Beam Anchor with Single-clamp Adjustment
| Brand | FallTech |
|---|---|
| UPC | 848013097040 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 32, Section N1 |
| Package Length (in) | 4.60" |
| Package Width (in) | 4.40" |
| Package Height (in) | 4.40" |
| Manufacturer Part Number | 7531B |
| Weight | 4.5 |