Only 1 in stock! 1 in stock
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Due to the low inventory, we recommend contacting the store to verify availability.
| Brand | KML |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section W3 |
| Package Length (in) | 5.60" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 9.80" |
| Manufacturer Part Number | HCPE211-32 |
| Bearing Type | Pillow Block |
| Features | Locking Collar, Extended Race |
| Length | 6-23/32" Bolt Spacing |
| Height | 4-31/32" |
| 210 Series | 211 Series |
| Overall Length | 8-5/8" |
| Inner Diameter | 2" |