Features
Specifications
Insert Bearing, Series: SA200, 1-3/8 in Bore Dia, Eccentric Collar
| Brand | FYH |
|---|---|
| UPC | 014511000060 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section X2 |
| Package Length (in) | 3.40" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 3.60" |
| Manufacturer Part Number | SA20722FP7 |
| Series | SA200 |
| Bore Diameter | 1-3/8 in |
| Locking Device | Eccentric Collar |