Features
Specifications
Bearing Protector Cover, 1.98 in Reese Wheel Hub, Steel, Chrome
| Brand | FULTON |
|---|---|
| UPC | 088154090115 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 13, Section M2 |
| Package Length (in) | 6.40" |
| Package Width (in) | 5.20" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Size | 1.98" Reese Wheel Hub |
| Material | Steel |
| Finish | Chrome |