Features
Specifications
Bearing Shield Kit, For Use With: 12N, 14N & 35N Guards
| Brand | G&G Manufacturing Company |
|---|---|
| UPC | 661202010831 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section W4 |
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 128-1200 |
| Suitable For Use With | 12N, 14N & 35N Guards |