SKU: BRNCAPS
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$39.99
/ Box
/ Box
Features
Specifications
Round Cap, Plastic, For Use With: Staples or Roofing Nails
- 2400 Caps (10 reels of 240 caps) Use your own staples or roofing nails
| Brand | Bostitch |
|---|---|
| UPC | 717036782427 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 30, Section W6 |
| Package Length (in) | 6.40" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 13.60" |
| Manufacturer Part Number | BOX.PERTRIPAK |
| Material | Plastic |
| Suitable For Use With | Staples or Roofing Nails |