Features
Specifications
Heath Zenith Wired Doorbell Pushbutton, Wired/Wireless: Wired, Black/White, Dimensions: 5.87 in H x 2.83 in W x 1.14 in D, Suitable for: Heath Zenith Low Voltage Chime System
| Brand | HeathZenith |
|---|---|
| UPC | 058219909997 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D5 |
| Package Length (in) | 10.98" |
| Package Width (in) | 3.07" |
| Package Height (in) | 6.30" |
| Manufacturer Part Number | 18000221 |
| Color | Black/White |
| Dimensions | 5.87 in H x 2.83 in W x 1.14 in D |
| Suitable for | Heath Zenith Low Voltage Chime System |
| Wired/Wireless | Wired |