Features
Specifications
Downloads
Sck Hd Cover Chr, 1/4 Button
| Brand | MIDWEST FASTENER |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
| Package Length (in) | 0.03" |
| Package Width (in) | 0.02" |
| Package Height (in) | 0.01" |
| Manufacturer Part Number | 30187 |
| Class | MR |
| Sub Class | CH |
| Size | 1/4 Button |
| Head Style | Button |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |