WEG
184T FC-184 V-Ring C-Flange Kit
SKU: CFK180
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$139.99
Features
Specifications
C-Flange Kit, 184T, FC-184 Flange, V-Ring Sealing, Bearing 207 Bearing
| Brand | WEG |
|---|---|
| UPC | 891327805375 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section A1 |
| Package Length (in) | 8.20" |
| Package Width (in) | 7.80" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| For Use with | 184T |
| Flange Size | FC-184 |
| Sealing Type | V-Ring |
| Bearing Size | Bearing 207 |