WEG
210-215T FC-184 V-Ring C-Face Kit
SKU: CFK210
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$134.99
Features
Specifications
C-Face Kit, 210-215T, FC-184 Flange, V-Ring Sealing, Bearing 308 Bearing
| Brand | WEG |
|---|---|
| UPC | 891327335193 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section A1 |
| Package Length (in) | 11.00" |
| Package Width (in) | 10.20" |
| Package Height (in) | 3.40" |
| For Use with | 210-215T |
| Flange Size | FC-184 |
| Sealing Type | V-Ring |
| Bearing Size | Bearing 308 |