Features
Specifications
Fuel Cell, For Use With: Trak-It C5 Gas Actuated Fastening Tool
| Brand | Powers Fasteners |
|---|---|
| UPC | 075352858531 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 28, Section X6 |
| Package Length (in) | 7.60" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | 55302-PWR |
| Suitable For Use With | Trak-It C5 Gas Actuated Fastening Tool |